• Duchovný program pre žiakov katolíckych škôl

• Združenie katolíckych škôl Slovenska oganizuje pre  všetkých žiakov a rodičov nasledovný duchovný program:

Pondelok 18. 5. o 16.00 (P.  Mgr. Ing. Jozef Garaj CM), zamyslenia nad úryvkami zo Svätého Písma sú určené primárne pre mladých vo veku 13-18 rokov.

Svätý ruženec - 19. 5. utorok o 16.00 (páter Milan Toman, SVD)

Svätá omša - štvrtok 21. 5 o 16.00  - celebrant  Mons. Jozef Haľko, biskup. V tento deň je sviatok Nanebovstúpenia Pána.

Internetové vysielanie bude prebiehať z kostola povýšenia Svätého kríža v Bratislave

Počúvanie Slova z Kostola sv. Vincenta de Paul v Bratislave, farnosť Bratislava - Prievoz v Ružinove.

Sv. omšu a ruženec je možné sledovať na webe zkss.sk alebo na Facebookovej stránke https://facebook.com/zkss.sk/videos/

• Oznámenie o neklasifikovaných predmetoch

• Na základe Usmernenia MŠVVaŠ na hodnotenie žiakov základných a stredných škôl v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 zo dňa 6. 4. 2020 a rozhodnutia pedagogickej rady online zo dňa 16. 4. 2020 budú v Spojenej škole Svätej Rodiny neklasifikované nasledovné predmety:

1. stupeň základnej školy: hudobná výchova, výtvarná výchova, telesná a športová výchova, pracovné vyučovanie, informatická výchova, katolícke náboženstvo

2. stupeň základnej školy: hudobná výchova, výtvarná výchova, telesná a športová výchova, pracovné vyučovanie, katolícke náboženstvo

Gymnázium hudobná výchova, výtvarná výchova, telesná a športová výchova, katolícke náboženstvo.

Všetky ostatné predmety budú na záverečnom hodnotení za 2. polrok 2020 riadne klasifikované -  slovne, známkou alebo kombinovane.

V Bratislave, 20. 4. 2020                                          Ing. Helena Jánošíková, riaditeľka školy

• Výzva k online cvičeniu

• Ide o pokus vytvoriť historicky najväčšiu online hodinu telesnej a športovej výchovy a pridať sa tak k vytvoreniu svetového rekordu. Hlavnou myšlienkou tohto online podujatia je prostredníctvom 30-minútového cvičenia zjednotiť celý svet. Stačí sa pridať na stránku podujatia, v stredu 22.apríla o 14:30 byť online a zacvičiť si spolu s cvičiteľkou a športovými priateľmi z celého sveta. (cvičenie bude skôr jednoduchšie a v tzv. basic english)
            Stránka podujatia:  On-line PE | The World Record
            Zostaňme aktívni aj keď sme doma 🙂

• Online linka podpory

• Milí rodičia a žiaci,

v našej škole bola zriadená online linka podpory pre všetkých, ktorí vnímajú potrebu pomoci. Ide o  psychologické, špeciálnopedagogické a duchovné poradenstvo pre rodičov a žiakov našej školy. V prípade záujmu  viac na https://skolasvr.edupage.org/a/online-linka-podpory.