• Vážení rodičia,

          na základe vzdelávacieho poukazu, ktorý Vaše dieťa dostane v škole,  ho môžete prihlásiť na krúžok, o ktorý máte  záujem.  Na vzdelávací poukaz je možné prihlásiť dieťa iba na jeden krúžok.  Tento krúžok je bezplatný.  V prípade, že máte záujem o viac krúžkov,  tieto sú už spoplatnené sumou 40€ ročne. Krúžok je potrebné zaplatiť na účet školy a priniesť o tom  bankový výpis (stačí mailom) do poznámky je potrebné zadať priezvisko žiaka, triedu a názov krúžku!

          Účet školy pre tieto účely je: SK30 3100 0000 0040 0117 2427.

          Krúžky pre 1. stupeň ZŠ:

          Názov krúžku

          Vedúci

          Veková kategória

          Kedy

          Loptové hry 1

          Tréner ŠKP

          1. a 2. ročník ZŠ

          Utorok 14.00-15.30

          Loptové hry 2

          Tréner ŠKP

          3. a 4. ročník ZŠ

          Pondelok 14.45-16.15

          Volejbal

          Mgr. Sidivárová

          2. – 5. ročník ZŠ

          Streda 16.00 – 17.30

          Tvorivá dramatika a  písanie

          Mgr. Baánová

          4.  ročník ZŠ

          Pondelok 14.15 – 16.00

          Spievajúca rodinka

          Mgr. Podskočová

          1. – 4. ročník ZŠ

          Pondelok 14.45 – 16.30

          Šikovné ruky

          Mgr. Tomková

          1. – 4. ročník ZŠ

          Štvrtok 14.40 – 16.40

          Akrobatický rock and roll I.

          Mgr. Vasilčák

          1. – 2. ročník ZŠ

          Pondelok 14:30 – 16.00

          Akrobatický rock and roll II.

          Mgr. Vasilčák

          3. – 4. ročník ZŠ

          Streda 14:30 – 16:00

           

          Krúžky pre 2. stupeň ZŠ a gymnázium

          Názov krúžku

          Vedúci

          Veková kategória

          Kedy

          Volejbal

          Mgr. Sidivárová

          2. – 5. ročník ZŠ

          Streda 16.00 – 17.30

          Spevácky krúžok

          Mgr. Padych

          5. – 9. ročník ZŠ

          Príma - Kvarta

          Štvrtok 14,10

               

          Dramatický krúžok

          Mgr. Baánová

          Mgr. Konopková

          Kvarta - Oktáva

          Po dohode

          Všetkými desiatimi (strojopis)

          PaedDr. Lazový

          2. st.  ZŠ + gymnázium

          Pondelok 14.00 – 16.00

          Šikovné ruky

          Mgr. Tomková

          1. – 4. ročník ZŠ

          Štvrtok 14.40 – 16.40

          Stolný tenis

          Mgr. Moštenan

          2. st. ZŠ + gymnázium

          Štvrtok 14.00 – 16.00

          Zmaturuj z chémie

          Mgr. Kováčová

            Podľa dohody      

          DOFE

          Mgr. Padych

           

          Podľa dohody

               

          Príprava na prijímacie skúšky a T9 z Mat

          Mgr. Švirlochová

          9. ročník ZŠ

          Štvrtok 7.30 – 8.10

          Príprava na prijímacie skúšky a T9 zo SJL

          Mgr. Halajová

          9. ročník ZŠ

          Utorok 7.30 – 8.10

          Zem je naše ihrisko – geocoaching nie je len hra

          Mgr. Švirlochová

          2. st.  ZŠ + gymnázium

          Sobota 1-2x mesačne

          po dohode

          Cisco – sieťová akadémia

          PaedDr. Machurek

          Sexta, Septima, Oktáva

          Po dohode

          Baltík + roboty - súťaže

          Mgr. Pašuth

          5. – 9. ročník ZŠ

          Príma - Kvarta

          Pondelok 14.00 – 16.00

          Čo si uvaríme a upečieme, to si aj zjeme

          Mgr. Švirlochová

          2. st.  ZŠ

          Príma - Kvarta

          Streda 14.15 – 16.00

          Plstenie

          Mgr. Nemcová

          5. - 9. ročník ZŠ

          Príma - Kvarta

          Podľa dohody

               

          Crossfit

          Mgr. Vasilčák

          Tercia – Oktáva

          7. – 9. ročník ZŠ

          Štvrtok 14.15 – 16.00

          Turistický krúžok

          Mgr. Halajová

          2. st.  ZŠ

          Príma - Kvarta

          Víkendy podľa dohody

                 
                 
                 
                 
                 

           

          Okrem uvedených krúžkov (ktoré sú na vzdelávací poukaz) máte možnosť v prípade Vášho záujmu prihlásiť Vaše dieťa aj  na záujmovú činnosť, ktorá je plne hradená  rodičmi.  Tieto krúžky organizujú na našej škole občianske združenia a prihlásiť sa na uvedené krúžky je potrebné telefonicky alebo elektronicky na uvedených webových adresách.

          Skauting – kontakt:  klara.vlckova30@gmail.com , 0915 472 345 – prijímajú nové len dievčatá z 3. a 4. ročníka – streda 15.30 – 17.00