• Ako sme zdobili medovníky

• V ŠKD sa priúčame mnohým praktickým veciam. Blížia sa Vianoce a medovníky patria
            neodmysliteľne k predvianočným prípravám. Najkrajšou časťou je zdobenie medovníkov. Ani
            my sne nezaháľali a vyskúšali sme si svoje vzory, techniky a nápady. Šikovnosť našich detí
            sa prejavila a pohľad na ne, veríme, že pohladí srdiečko i Vám. FOTO

• Vianočné besiedky

• Vážení rodičia, pozývame vás na vianočné besiedky, ktoré sa v našej škole už tradične uskutočnia v termíne od 9. 12. do 12. 12. 2019 (pondelok až štvrtok ) o 17.00 hod. vo vestibule školy.  Dobrovoľný príspevok je v tomto roku určený na renováciu ďalšieho betónového ihriska, ktoré sa nachádza v areáli našej školy (vedľa multifunkčného ihriska).  Za Vašu pomoc a podporu Vám vopred ďakujeme!

• Deň otvorených dverí na 8-ročnom gymnáziu

• Pozývame všetkých, ktorí majú záujem o štúdium na 8-ročnom gymnáziu na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 10. 12. 2019 od 8.30 do 16.00 hod. Záujemci sa môžu zúčastniť vyučovania, pozrieť si priestory školy a získať informácie o prijímacích pohovoroch. V školskom roku 2020/21 otvárame 1 triedu s počtom žiakov 30.

• Anjel Vianoc 2019

• Naša ZŠ sa zapojila  do výtvarnej súťaže Detská výtvarná tvorba Anjel Vianoc 2019, ktorú usporiadala Tatranská galéria v Poprade. Za 1. stupeň získala Lujza Rumanová Čestné uznanie. Za 2. stupeň  Čestné uznanie získala Júlia Eliašová.

• Školský altánok

• V minulom týždni sa nám podarilo ukončiť úpravu okolia dreveného altánku výsadbou užitkových kríkov. Altánok  bude využívaný v jarnom i letnom obodobí na vyučovanie v prírode a pre žiakov, ktorí navštevujú ŠKD. Vybudovanie altánku sa zrealizovalo najmä vďaka podpore od Nadácie VUB vo výške 1500€. Za pomoc a podporu ďakujeme!

• 24 Hodinový futbal na Gercenke

• o Kedy: 13.12.2018 - 14.12.2018
            o Začiatok: 8:30 (13.12.2018)
            o Koniec: 8:30 (14.12.2018)
            o Miesto: školská telocvičňa

Pokyny pre účastníkov:
             zúčastniť sa môžu:
            žiaci (od 8:30 bude hrať 1. stupeň a 5.ročník)
            žiaci, rodičia žiakov a priatelia školy (od 14:00)
             hrá sa 4+1 (max. počet hráčov v družstve je 7, hráči mimo školy-
            poplatok 1 euro)
             15-30 minútové zápasy
             vhodné športové oblečenie (+ náhradné)
             karimatka + spacák
             počas dňa bude zabezpečený pitný režim a kapustnica 
             spanie, oddych a relax v malej telocvični
            Viac informácii a registrácia na tomas.vasilcak@svr.sk
            PODMIENKA USPORIADANIA: min. 8 tímov cez noc!!