• Letný farský tábor

     • Milí rodičia,

      v našej farnosti Daliborko sa aj tento rok organizuje s animátormi miestnej Domky Letný farský tábor – 19.7. - 25.7.2020. Tábor začína v nedeľu 19.7.2020 popoludní a končí v sobotu 25.7.2020 doobeda. Miestom tábora je rekreačné zariadenie Areál Zdravia, Jedľové Kostoľany.

      Je to prekrásne prostredie v údolí tvoriacom rozhranie Tríbečského pohoria a Pohronského Inovca. Pre viac info o mieste konania tábora klikni tu.  Ak máte záujem o tábor, kliknite na tlačidlo "PRIHLAS SA" a vyplňte záväznú prihlášku. Tábor je organizovaný pre deti od 1.ročníka ZŠ po 8.ročník ZŠ (tercia)

      Každoročne pripravujeme pre účastníkov tábora zaujímavý športovo-dobrodružný ako aj duchovne animovaný program. Pre vaše deti sa už od februára pripravuje skvelý program - spoločenstvo, oddych, rôzne hry, modlitby, zábava ...

      Upozorňujeme záujemcov, že organizátori tábora neustále sledujú pokyny Úradu verejného zdravotníctva a Ústredného krízového štábu Slovenskej republiky a podľa toho budú konať a prispôsobovať program i priebeh tábora.

      Tábor pripravuje sr. Mária a páter Milan Toman,SVD  s animátormi z Daliborka.