• Slávik Slovenska

• Naša škola sa zapojila do súťaže Slávik Slovenska. V školskom kole vyhrala Lia Kardelisová z 2.D triedy 1. kat. ZŠ, 1. miesto v 2. kat. ZŠ získala Dáška Podkamenská zo 6.A triedy. V 2. kat. za gymnázium uspela Miška Mikušková z prímy a najlepšia v 3. kategórii za gymnázium bola Barborka Kružliaková zo sekundy. V okresnom kole obsadili Lia a Barborka 1. miesto a postupujú do krajského kola, 3. miesto získala Miška a  pochvalu za pozoruhodný výkon dostala Dáška. Tešíme sa a gratulujeme.

• Tehlička

• Dňa 24.4.2019 sme ukončili zbierku na Tehličku, do ktorej sa žiaci našej školy zapojili aj tento rok.

Vyzbieralo sa 1310€. Opäť sme sa presvedčili, že deti a rodičia majú štedré srdce.

• Rovesnícke vyučovanie

• Dňa 11.4. žiaci 8.A pripravili rovesnícke vyučovanie pre žiakov 4.C z predmetu Chémia. Predviedli im 7 zaujímavých pokusov: Horenie sodíka, Manganistanový chameleón, Domáci pH indikátor, Modrá banka, Slonia pasta, Tajné písmo, Balónový pokus. Foto tu.

• Futbal

• Naši žiaci sa zúčastnili okresného kola v malom futbale, kde napokon obsadili krásne 2.miesto.

• Matematická olympiáda obvodné kolo

• 9.apríla sa konalo Obvodné kolo matematickej olympiády v kategóriách 6, 7 a 8. Naša škola mala tiež svojich zástupcov. V kategórii 6 sa úspešným riešiteľom stal Jakub Švirloch a obsadil štvrté miesto.Gratulujeme! MŠ

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

• Zápis žiakov do 1. ročníka sa uskutoční v dňoch 12. 4 - piatok od 14.00 do 18.00 hod. a 13. 4. 2019 v sobotu od 9.00 hod. do 12.00 hod. Tešíme sa na vás:-)

• Divadelné predstavenie

• Žiaci 6.A triedy si v piatok 5.4.2019 v Štúdiu L&S pozreli krásne predstavenie Modrý vták. Za krásny umelecký zážitok ďakujú Divadlu LUDUS!

• Škola v prírode

• Všetkých pozdravujeme z Čičmian. Piataci

• Pytagoriáda, okresné kolo

• V poslednom marcovom týždni sa žiaci zúčastnili okresného kola Pytagoriády. V konkurencii vysokého počtu účastníkov (v šiestich kategóriách spolu súťažilo 293 žiakov z 19 škôl) dosiahli veľmi pekné výsledky vo svojich kategóriách. P3 - Trgo (3.miesto), Koutný (7.miesto), Lehota (10.miesto), P4 - Valovič (5.miesto), Martinec, Legnavský (úspešní riešitelia) Gratulujeme, M.Š.