• Škola v prírode

• Všetkých pozdravujeme zo školy v prírode. Šťastne sme dorazili a tešíme sa na príjemný týždeň.

• Matematický klokan

• 21.3. sa naši žiaci pridali k tisícom detí z celého sveta a riešili Matematického klokana, tí najmenší Klokanka.MŠ

• Galaxiáda

• V stredu 20.3. sa štvrtáci zapojili do programovacej súťaže Galaxiáda. Traja žiaci z našej školy dosiahli skvelý výsledok a postúpili do finále, v ktorom sa predstaví 20 najúspešnejších riešiteľov z celého Slovenska. Srdečne im blahoželáme a držíme palce v ďalšom kole.

• Krížová cesta v ŠKD

• V mesiaci marec a apríl  do obdobia Veľkej noci je každý piatok popoludní v našom školskom areáli od 15.00 hod. krížová cesta detí, ktorú vedie školský kaplán páter Milan Toman,SVD. Radi privítame všetkých, ktorí sa chcú modliť  spolu s nami.

• Biblická olympiáda

• Na okresnom kole tejto súťaže nás výborne reprezentovali dievčatá zo 6.A - J. Eliášová, B. Jakubcová, D. Podkamenská. V kategórii mladší žiaci získali krásne 2. miesto. Gratulujeme a ďakujeme. (sl)

• Hviezdoslavov Kubín

• Veľká gratulácia patrí našim žiačkam Emke Brestovanskej a Hanke Zongorovej, ktoré nás reprezentovali na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína. Emka, žiačka 2.A, získala 1.miesto 🥇 a postupuje do krajského kola.

Naša šiestačka Hanka získala krásne druhé miesto. 🥈

Dievčatám blahoželáme!

• 25 hodinová adorácia

• Ďalšia z mnohých akcií, ktoré sa nesú v duchu výročia školy. Tento raz sme mali možnosť počas 25 hodín predniesť svoje prosby, túžby či vďačnosť  a cítiť Božiu prítomnosť pri vyloženej Sviatosti oltárnej.

• Hudobná akadémia

• Dňa 8.3.2019 sa žiaci piateho ročníka zúčastnili v poradí 3. koncertu cyklu Hudobná akadémia v koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Žiaci si vypočuli ľudovú hudbu v interpretácii súboru Nebeská muzika z Terchovej a v podaní Slovenského komorného orchestra si vypočuli ako ľudová hudby znie v spracovaní hud. skladateľov.