Navigácia

Všeobecné pokyny Výtvarná časť Program súťaže Organizačný poriadok súťaže Výsledky XXV. ročníka - recitačná časť Výsledky XXV. ročníka - výtvarná časť

Výsledky XXV. ročníka - recitačná časť

...a Slovo bolo u Boha...

7. 4. 2018

 Výsledková listina

Poézia 1. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Lucia Martináková

ZŠ s MŠ, Vrbovce

2. miesto

Diana Kováčová

CZŠ sv. Michala, Kendice

3. miesto

Ema Brestovanská

SŠ sv. Rodiny, Bratislava

Čestné uznanie

Eliška Špinerová

ZŠ Štefana Mnoheľa, Poprad

 

Próza 1. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

 

Ondrej Popčák

 

ZŠ Hrnčiarska, Humenné

2. miesto

Agáta Oravcová

SŠ sv. Vincenta de Paul, Bratislava

3. miesto

Ivana Obrcianová

ZŠ sv. Alžbety, Nová Baňa

 

 

Poézia 2. kategória      

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Martina Klobošicová

CZŠ s MŠ sv. Gorazda, Košice

2. miesto

Mia Kršáková

ZŠ Devínska,

 Nové Zámky

3. miesto

Viktor Pavlík

ZŠ sv. Augustína, Považská Bystrica

Čestné uznanie

Natália Brežná

CZŠ Romualda Zaymusa, Žilina

 

Próza 2. kategória

 

Umiestnenie

Meno

Škola

1. miesto

Lucia Hudáková

CZŠ Romualda Zaymusa, Žilina

2. miesto

Adela Gáliková

ZŠ sv. Don Bosca, Zlaté Moravce

3. miesto

Marek Sivák

SŠ sv. Františka z Assisi, Malacky

Čestné uznanie

------------

 

 

Poézia 3. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Dajana Mária Drugáčová

ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok

2. miesto

Noemi Novotná

Gymnázium Angely Merici, Trnava

3. miesto

Terézia Barboráková

SŠ sv. Rodiny, Bratislava

Čestné uznanie

Matúš Pavlík

ZŠ sv. Augustína, Považská Bystrica

 

Próza 3. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Lenka Hučková

ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava

2. miesto

Simona Cabanová

SŠ sv. Františka Assiského, Malacky

3. miesto

Jakub Olejník

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa

 

Poézia 4. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Mária Miklošková

ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava

2. miesto

Terézia Mihalčinová

Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina

3. miesto

Klára Halasová

CSŠ, Vranov nad Topľou

Čestné uznanie

Laura Lacenová

ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany

Próza 4. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Samuel Vrlák

SŠ sv. Františka Assiského, Malacky

2. miesto

Hana Cuninková

Súkromné tanečné konzervatórium D. Nebylu, Trnava

3. miesto

Naďa Urbaníková

Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina

Čestné uznanie

Agáta Abrahámová

ZŠ sv. Alžbety, Nová Baňa

 

 

Poézia 5. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Barbora Jurovčíková

Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín

 

2. miesto

Ester Ziffová

SŠ sv. Rodiny, Bratislava

 

3. miesto

Lea Galová

Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra

 

Čestné uznanie

Marián Radvanský

Gymnázium sv. Moniky, Prešov

 

         

 

Próza 5. kategória

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Šimon Gabčo

Gymnázium, Púchov

2. miesto

Mária Hušková

SŠ sv. Františka Assiského, Malacky

3. miesto

Dominik Pecho

Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra

Čestné uznanie

Jakub Červený

 

 

 

Výtvarná 1.kategória 

 

 

Meno

Škola

1. miesto

Alžbeta Pavlovčíková

CZŠ s MŠ sv. Faustíny, Bardejov

2. miesto

Nikola Porubcová

SŠ sv. Rodiny, Bratislava

3. miesto

Bianka Bohus

KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy

 

 

Výtvarná 2. kategória

 

Umiestnenie

Meno

Škola

1. miesto

Jakub Kožuch

SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava

2. miesto

Nikolett kira Velebný

KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy

3. miesto

Viktória Jágerská

KSŠ sv. Františka Assiského, Banská Štiavnica

 

 

Výtvarná kategória ZUŠ:

 

Umiestnenie

Meno

Škola

1. miesto

Katarína Daňová

CZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany

2. miesto

Lývia Gernátová

CZUŠ sv. Jána Bosca, Bardejov

3. miesto

Stella Kekeli

ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava

 

 

 

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • Spojená škola Svätej Rodiny - základná škola, Gercenova 10, Bratislava
    Gercenova 10
    851 01 Bratislava
  • 02/63451022

Fotogaléria